İLETİŞİM BİLGİLERİ

0216 606 27 52
0530 215 27 52

Su Kaçağı Tespiti Telefon
WhatsApp Destek
Su Kaçağı Bulma
Tıkanıklık Açma

KIRMADAN SU KAÇAĞI BULMA

Su her alanda oldukça ihtiyaç duyduğumuz bir kaynaktır. Bu yüzden evimizde, işyerlerimizde yaşanan su sıkıntıları bizi oldukça zor duruma sokar. Yaz aylarının geldiği şu dönemlerde de çok sayıda yerde problemli su kaçaklarının çözülmesi için tadilat yapılmaktadır.

Evdeki tesisata çok fazla zarar vermeden, kırmadan su kaçağı bulma yöntemleri ile tesisat zarar verilmeden de tadilat işlemi yapılabilmektedir. Bu işlem sayesinde kırma işlemi yapılmadan, kolaylıkla tesisatın sorunlu olan bölümü belirlenir ve işlem yapılır. Öncelikle bu işlemde suyun sızma noktasının tespiti yapılır ve sonrasında ise tesisatta yer alan borulardaki sızıntı kamera ile görüntülenir ve nedeni araştırılır. Bu tür problemler bazen borularda meydana gelen çatlaklardan oluştuğu gibi bazen de delici maddelerin borulara saplanmasından dolayı da oluşmaktadır. Su kaçağı son teknoloji cihazlar sayesinde açık alanlarda bile sorunu tespit etmede etkilidir. Biz Maltepe su kaçağı firması olarak sizlere yukarıda belirtmiş olduğumuz son teknoloji su kaçağı tespit yöntemlerini hizmetine getirmekteyiz. Deneyimli personel kadromuz ve sürekli kendini geliştiren firmamız ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için buradayız. Firma olarak müşteri memnuniyetini en üst sıralarda tutmayı hedefleyerek, bu yolda da oldukça sağlam adımlar ile ilerlemekteyiz. Şirket olarak evlere hizmet verdiğimiz gibi büyük işyerlerine de su tesisatı ile ilgili problemlerinde sonuna kadar destek olmaktayız. Ayrıca en kaliteli hizmeti sizlere en uygun fiyat felsefesi ile ulaştırmaktayız.

Herhangi bir su kaçağı ve tesisat probleminizde gönül rahatlığı ile firmamıza güvenebilirsiniz. Kırmadan su kaçağı bulma yöntemimiz ile tesisatınıza zarar vermeden kolayca problemlerinizi çözüme kavuşturuyoruz. Bunun haricinde sizlere kalorifer tesisat temizliği, lavabo giderlerini açma gibi bir çok konuda da hizmet vermekteyiz. Sizlerde tesisatınızda problem yaşıyorsanız bizimle iletişime geçin ve sonrasında deneyimli kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti verelim. Her türlü tesisat sorunu bizim işimiz. Bize güvenin en kaliteli tesisat hizmeti ile firmamız sayesinde tanışmış olun. En kaliteli hizmeti de en uygun fiyatlar ile almış olun. Maltepe tesisat kalifiyeli elemanları ile işin uzmanı.