İLETİŞİM BİLGİLERİ

0216 606 27 52
0530 215 27 52

Su Kaçağı Tespiti Telefon
WhatsApp Destek
Su Kaçağı Bulma
Tıkanıklık Açma

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Yaşam alanlarında bulunan su tesisat borularında zamanla azımsanamayacak oranda kaçaklar meydana gelmektedir. İç dekorasyonu yenilenen birçok evde su kaçağına rastlamak mümkündür. Özellikle banyo tavanlarında sıkça rastlanılan su kaçakları boruların ilk döşenmesi esnasında yapılan hatalardan kaynaklanmaktadır.

Bu kaçaklar önceleri küçük alanlarda görülürken müdahale edilmemesi halinde büyük alanlara yayılmakta hem rutubet sorunu hem de görüntü kirliliğine neden olmaktadır. Aynı zamanda su kaçağı tespiti zamanında yapılmadığında duvarlar içten zarar görmekte ve evin yapısı bozulmaktadır. Su kaçakları acil olarak müdahale edilmesi gereken sorunlardandır.

Su kaçağının önemi nedeniyle bir sorun tespit edildiğinde mutlaka profesyonel yardım alınmalıdır. Su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamızda su kaçağı tespiti işlemi son teknoloji ile üretilen cihazlar yardımı ile yapılmaktadır. Bu cihazlar sayesinde fayanslar kırılmadan, hiçbir yere zarar verilmeden kaçağı tespit etmek mümkündür. Bu yöntemle sadece kaçak olan bölgede çalışma yapılarak, diğer bölgelerin zarar görmesi engellenmektedir.

su kaçağı tespiti

İşin ehli tarafından yapılmayan su tesisat döşemeleri ve arıza tespit işlemleri küçük bir sorunu dahi içinden çıkılamaz hale getirebilir. Bu sebeple bir arıza tespit ettiğinizde kesinlikle müdahale etmeden firmamızı arayın. Bazen çok küçük sorunlar bilinçsiz müdahaleler sebebiyle büyük zararlara yol açabilmektedir. Su kaçağı tespiti sabırlı bir şekilde araştırılması gereken bir konudur. Acele davranılmaması gerekmektedir. Maddi ve manevi sıkıntı yaşamamak adına firmamızda bu iş için özel olarak seçilmiş olan, eğitimli, sabırlı ve mesleğinde başarılı personellerinden yardım alabilirsiniz.

Firmamızın verdiği hizmet sektörde cihazlı su tesisatçılığı olarak adlandırılmaktadır. Her sektörde gözlenen teknolojik gelişmeler ve yenilikler içerisinde bulunduğumuz sektörde de görülmekte ve firmamız bu yenilikleri sıkı bir şekilde takip etmektedir. Su kaçağı sorunlarınızda acilen firmamızı arayarak güvenli ve hızlı bir şekilde arızalarınızın maltepe su kaçağı tarafından tespitini sağlayabilirsiniz.

Sizler de Maltepe su kaçağı tespiti için bizleri seçerseniz asla pişman olmayacağınızı ve memnun kalacağınızı garanti edebiliriz. Yanlış firmaların seçilmesi bu sorunların geçici olarak kaybolmasına sebep olur ve maalesef bu sorunlar kısa süre içinde tekrar gün yüzüne çıkar. Merak etmeyin, size hizmet etmekten gurur duyarız.