İLETİŞİM BİLGİLERİ

0216 606 27 52
0530 215 27 52

Su Kaçağı Tespiti Telefon
WhatsApp Destek
Su Kaçağı Bulma
Tıkanıklık Açma

MALTEPE SU TESİSATÇISI

Yapılan binalar, evler gerektiği kadarınca sağlıklı ve kaliteli iç ve dış malzemelerle yapılmaktadır. Fakat kimi zaman maddi ve manevi sorunlar, hasarlar oluşarak işin erbaplarına ihtiyaç duyulur.

Özellikle çoğu iş yerlerinde ve evlerde sıklıkla yaşanan su kaçağı problemi kişileri çok rahatsız eden bir problemdir. Bina içerisinde ya da daire içerisinde bulunan pis su boruları, demir borular yıllandıkça error vermeye başlamaktadır. Kısacası herhangi bir yerinde kırık, çökme gibi durumlarda su damlamalarına sebep olmaktadır. Bundan ötürü kendiniz bu sorunu çözmek yerine bir su tesisatçısı çağırarak en kısa sürede bu sıkıntıdan kurtulursun.

Su tesisatçısı, tesisat borularına dair sorunlarda çözüm için el atan, klozet, banyo sorunlarında devreye giren, borulardaki tıkanıklıkları gideren hayat kurtaran bir meslek sahibidir. Çünkü bu problemler özellikle maddi açıdan kişilerin bütçelerini sarsmaktadır. Su tesisatçısı binaların sıhhi tesisatı için gerekli planı hazırlayarak su tesisatına dair tüm malzemeleri ve işçileri ayarlayarak binaya yerleştirilmesi gibi işleri yürütür.

PROFESYONEL SU TESİSAT UZMANI

Sadece ufak işlere değil büyük su tesisatları planlamalarına yön veren su tesisatçısı her türlü bakımı ve onarımı yapmaktadır. Ayrıca gaz kaçaklarında da önlem alınmasında rolü olan su tesisatçısı doğalgaz borularının monte edilmesinden test edilmesine kadar ilgilenen bir kişidir. Elbette su tesisatçılığı da bir meslek ve bu mesleğin de öğrenilmesi gereken bilgiler ve detaylar bulunmaktadır. Özellikle sıhhi su tesisatı teknikeri olmak isteyen bir kişinin matematik ve fizikte başarılı olması, ellerini ustalıkla kullanabilen, yetenekli bir kişi olmalıdır. Dayanıklı ve güçlü kimseler olmalıdır ki bu mesleğin ağır yönlerini taşıyabilsin.